Kilka słów na marce:

Początki

         Rok 2013 -koniec marca - wtedy Semper Patria zrobiła milowy krok w kierunku własnej produkcji. Powstaje wtedy                                pierwszy wzór który komercyjnie wystawiamy we własnym sklepie internetowym. Grafika wykonana własnymi siłami,                            własny pomysł na krój koszulki, samodzielnie wybrane dzianiny , samodzielnie zrobiona strona www. Było zero kasy i                            milion pomysłów. Baaaa....nawet ozdobne wykończenia na koszulkach robiły osoby od nas z rodziny. Gdzie nam do                              potentatów którzy zainwestowali dziesiątki tysięcy w profesjonalne szwalnie i ogólnopolską reklamę :) Ale udało się. Jeden                    produkt, drugi , trzeci i chwyciło .  

.

Nazwa

Semper Patria - zawsze ojczyzna. Co mamy więcej dodać..................

Cel

Naszym celem nigdy nie było zarobienie "milionów" na tej marce. Pomysł zrodził się podczas różnych akcji patriotycznych w których uczestniczyliśmy. Organizowane lub współorganizowane uroczystości poświecione bohaterom narodowym , marsze z okazji świąt narodowych ,  spotkania z autorami poczytnych opracowań patriotycznych to była iskra -  często spotykane na "mieście" koszulki z Che czy choćby brytyjki - niedawały spokoju. W końcu żyjemy w Polsce - mamy czym się pochwalić. To musiało się zmienić. Mamy rok 2017 - i jak widać - dokładając swoją cegiełkę-  można stwierdzić że się udało.

Produkcja 

Naszym pomysłem było aby całość produkcji odbywała się w Małopolsce. To taki nasz lokalny patriotyzm. Nie do końca się to udaje ponieważ część materiałów jednak musimy sprawdzać z województw położonych bardziej na północ głównie z Łodzi  :) niemniej gotowy produkt jest 100% wyrobem polskim- przez co droższym od konkurencji chińsko-tajsko-tureckiej ale dopracowanym i wielokrotnie testowanym. Proces wyboru półproduktów jest skomplikowany ponieważ musi być zaakceptowany przez większość osób zaangażowanych w danych projekt. Że nie jest to łatwe nie musimy chyba opisywać :) 

Obsługa

Dział obsługi podajemy że działa od poniedziałku do piątku w godz.8-16.00 ale prawda jest taka że staramy się być prawie 24 h online - jeśli nie pod telefonem ( tak to jest że czasem niektórzy nie dają na nam  zasnąć:)) to via mail lub skype .Mamy więc możliwość zapewnić sprawną obsługę sprzedaży starając się żeby klienci nie zawiedli się na terminie dostawy czy dostępnie do informacji. Jak wszędzie może zdażyć się poślizg ale staramy się też o tym lojalnie informować .Tylko firmy które nie są szczere mogą pisać w swoich reklamówkach że nie zdarzają im się wpadki.

MASZ PRAWO DO 14 30 DNI ZWRÓCIĆ NIEUŻYWANY TOWAR !

PRZY ZAKUPIE DETALICZNYM Z KWOTĘ  POWYŻEJ 180 PLN - TRANSPORT GRATIS

TRANSPORT REALIZUJEMY

KURIEREM    lub bardziej tradycyjnie 

PŁATNOŚĆI MOŻESZ WYKONAĆ TRADYCYJNIE

LUB PRZEZ SYSTEMY TRANSAKCYJNE :

  ,