Husaria

79,00 zł

Dostępność:

Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

Tshirt z grafiką Husarza w pełnym rynsztunku bojowym. Wersja Limited Edition .Grafika została wykonana z ręcznie (UNIKAT) i przerysowana w programie graficznym,następnie wkomponowana w nowy krój koszulki z kolekcji Semper Patria "Unique Comfort".

Koszulka z  dzianiny jednołożyskowej bawełna czesana 100%. Gramatura 210 gm/cm2.Trzy wszywki żakard - rękaw, bok i dół koszulki + wewnętrzny potnik!

Opis produktu

Rozmiary

Opinie

Husaria w swoich czasach tj.wiek XVI do XVIII była bez wątpienia najlepszą ciężkozbrojną formacją. Była  zjawiskiem i nawet w swej erze była oceniana jako wyjątkowa.

Sukcesy w dużej mierze zawdzięczała  uzbrojeniu. Szabla husarska zaznaczmy stworzona w 100% w Polsce powstała na bazie doświadczeń zdobytych podczas licznych wojen i potyczek które odbywały się na terenach ówczesnej Rzeczpospolitej .

Husaria używana była zazwyczaj do bezpośrednich uderzeń na pozycje wroga i niszczenia ich linii obronnnych Zazwyczaj z bardzo dobrym skutkiem.

Napisz swoją opinię !
Ocena 
Paweł 2016-03-31

Rewelka

Chocim,Wiedeń oby więcej grafik z husarią. polecam sklep , szybka i miła obsługa

  Ocena 
  Andrzej Rapacki 2016-03-31

  Duży plus

  Husaria rządzi ! Super grafika.

   Napisz swoją opinię

   Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.